Мила Кунис е најсексипилна жена на светот!

6 мај, 20120
Mila-Kunis0

Мила Кунис е прогласена за најсекси жена на ова лето во анкета спроведена од британскиот весник The Sun. Убавата 28-годишна актерка е позната по својот егзотичен изглед, и се претпоставува дека токму тоа и го донело првото место со 6,1% од вкупниот број добиени гласови. На второ место  се наоѓа Шерил Кол со 5,7% гласови.

Дали се согласувате со изборот? Мила одлично изгледа дури и без шминка, така што ние сметаме дека овој избор е сосема оправдан!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi