Missoni pre-fall 2012/13

23 јануари, 20120
4

Ова е една од омилените наши колекции представени за наредната есен и зима. Ангела Мисони, славната дизајнерка на брендот како и секогаш создаде една преполна со живот колекција, што внесува топлина и разиграност во студените есенски и зимски денови. Погледнете за што станува збор, едноставно совршено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma