Мистериозна појава на небото ги шокирала луѓето!

1 декември, 20120

Семејство од американската држава Колорадо имало прилика да сними неверојатна појава на небото која секако е вредна да и се обрне внимание. На небото се појавило летало кое личи на НЛО.

Тешко е засега да се каже за што точно се работи, само може да се види дека станува збор за метален, цилиндричен објект кој свети.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber