Мистериозни кругови на ведро небо: Авторот на видеото е убеден дека снимил НЛО!

25 декември, 20120

Во средината на декември на небото над Анкара е снимена необична појава. Иако немало облаци, се појавиле црвеникави кругови. Погледнете го видеото и заклучете сами дали се работи за вонземјанско летало.

На темното небо забележани се црвеникави кругови. Немало облаци и многумина се убедени дека се работи за летечка чинија, во која е вклучен систем за криење.

За фасцинантната појава сеуште се бара објаснување. Што е точно снимено во Анкара, проверете сами:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit