Мобилна канцеларија

19 декември, 20120
office-design-07

Компанијата “Брабус” го модифицирала “Mercedes-Benz Viano” ван и направила hi-tech канцеларија која е сериозна конкуренција на повеќето експанзивни компании.

Автомобилот, кој е во исто време и мобилен работен простор за луѓето кои се секогаш во движење, претставува една од најекстравагантните канцеларии на светот.

Покрај елегантниот ентериер, ова возило е опремено со Mac компјутер, Sony 3D TV, Apple iPad, фрижидер, апарат за кафе, звучен систем, PS3 конзола, iPod со екран осетлив на допир… Така што ова возило навистина е број 1 комбинација на високо-технолошки производи на денешницата.

MOBILNA KANCELARIJA

MOBILNA KANCELARIJA

MOBILNA KANCELARIJA

MOBILNA KANCELARIJA

MOBILNA KANCELARIJA

MOBILNA KANCELARIJA

MOBILNA KANCELARIJA

MOBILNA KANCELARIJA

MOBILNA KANCELARIJA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit