MP3 плеер нараквица

13 декември, 20120
mp3-player-creative

Бразилскиот дизајнер Динард да Мата патентирал МP3 плеер со нов, оригинален изглед…

“MP3 player Creative”, благодарение на новата OLED технологија има елатичен екран и облик на нараквица за пака, па слушањето на вашата омилена музика додека трчате или шетате низ градот, никогаш не било поедноставно или поудобно. На него се наоѓа екран осетлив на допир со листа на песни и опција за контрола на јачината на звукот, па целата јачина на звукот се сведува на едноставно движење со прстите. Во пакување добивате и безжични слушалки кои ќе ви помогнатмаксимално да се опуштите, а може дури и да заборавите дека музиката ја слушате преку плеер.

MP3 PLAYER NARUKVICA

MP3 PLAYER NARUKVICA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit