Одлична секојдневна фризура за само 5 минути

13 декември, 20120
frizura

Денес ќе ви претставиме една многу интересна фризура што изгледа феноменално, лежерно и опуштено, но сепак вашата коса е средена и што е најважно се прави за само 5 минути.

Наместо да ја врзувате косата во репче кога немате доволно време за фризура, тогаш направете го ова. Изгледа многу подобро и не одзема воопшто време. Супер избор за оние денови кога не знаеме што да правиме со својата коса!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit