На Ријана очигледно и е доволно да облече само мантил?!

13 април, 20120
1

Со Ријана никогаш не се знае. Овој пат аериканската пејачка се појавила во јавноста наоблечена, барем така се чини на прв поглед.

Ријана на себе носела само мантил, под кој го сокрила своето “арсенал оружје”. Дали навистина Ријана вечерала во Сиднеј, облечена само во мантил, проценете сами!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi