На што потроши Џенифер Анистон 400.000 €!!!!

24 март, 20120
news_23792

Џенифер Анистон потроши повеќе од 400.000 евра за своето момче.

Актерката, чие богатство се проценува на околу 93 милиони евра тоа и не е така голема сума, но треба да се земе во предвид дека таа и Џастин се во врска само 11 месеци. Џени му купила кожена јакна што му припаѓала на Џејмс Дина, два мотоцикли – Харли Дејвидсон и Дукати.

Покрај тоа Џенифер купи нова куќа во која ќе живеат со Џастин. Се чини дека на актерката не и е ништо тешко да направи за нејзиниот избраник. Инаку веќе подолго време се шпекулира дека Џенифер Анистон, до крајот на оваа година ќе се омажи за своето момче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/