Татко за малку ќе си го убиеше детето!

24 март, 20120
Татко за малку ќе си го убиеше детето!

Некои родители едноставно не се доволно зрели да бидат тоа.

Таткото од снимката само сакаше да му покаже на својот син како е да се спуши со скејтборд, но за малку не го уби.

Не само што му падна таа глупава идеја на памет, туку не се ни обиде да му стави кацига на своето дете. Детето веднаш по ударот во главата почна хистерично да плаче, а глупавиот татко да го теши.

httpv://www.youtube.com/watch?v=us5C1PmyzL8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/