Најбизарното запросување досега! :)))

8 јануари, 20120
Најбизарното запросување досега! :)))

Како вистински романтичар, клекна ја запроси девојката, таа без многу размислување ја прифати неговата понуда и не го криеше задоволството.

Потоа, во целата ситуација се замешува пријател на младоженецот кој скоро го запали со пиротехничките средства кои биле во близина. Ситуацијата во рок од една секнда се претвори од романтична во „огнена“ љубов.

Погледнете го видеото:

httpv://www.youtube.com/watch?v=P1dJX5AVisE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber