Најдоброто тело во светот!!! Жизел Бундхен!!!

16 февруари, 20120
giselebundchen625miojhtiuhgt

Жизел Бундхен и понатаму го има најдоброто тело во светот. Оваа секси бразилска манекенка ужива во животот подалеку од очите на јавноста. Откако се омажи за Том Брејди и го добија првото дете, Бундхен не можеме често да ја видиме во кампањи и на модните писти. Убавата Жизел внимателно ги избира своите ангажмани, а од неодамна направи снимање за Fidelia

. Модниот бренд слави десет години, а за овој важен датум ја одбра Бундех. Ние сме сигурни дека прославата е многу поубава и послатка со Жизел.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber