Џаред Лето – секогаш успева да изненади?!?!

16 февруари, 20120
"Fashion: Take Note" Valentine's Day Event

Згодниот актер Џаред Лето, навикнати сме да го гледаме во необични модни комбинации, но сепак, со секое појавување во јавност, секогаш успева да изненади. Актерот со својот карактеристичен моден стил, се појави на една забава во Холивуд која се одржа по повод Денот на вљубените. Комбинацијата во која се појави беше – црни фармерки, бела кошула и син џемпер што ќе изгледаше одлично доколку немаше облечено тексас елек со голема крзнена јака. Сметаме дека Џаред подитно треба да си зема свој личен стилист или барем да си купи огледало.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma