Се разбуди мајчинската страна на Ким: Сакам бебе!!!

16 февруари, 20120
kim-kardashian

Во новото интервју на магазинот Allure, Ким Кардашиан откри дека сака да биде мајка.

Покрај преубавата фото сесија, во која што речиси гола се сликаше на плажа, Ким зборуваше за тоа што ја очекува во иднина, но, исто така и  за искуството кое што и го носи пропаднатиот брак.

“Дали сакам да имам деца? Дефинитивно. Но, не знам дали тоа ми е судено. Можеби само ќе работам, работам, работам и нема да мислам на тоа. Клои постојано се шегува со мене и ме прашува дали сакам да бидам сурогат мајка на нејзиното дете. Сепак, мислам дека почекам уште неколку години. Ќе размислите околу тоа кога ќе имам 35, ветувам”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber