Најглупавиот човек кој сте го виделе! Америка е во Русија, а Австралија во Африка! :))))

9 јануари, 20120
Најглупавиот човек кој сте го виделе! Америка е во Русија, а Австралија во Африка! :))))

Натпреварувачот на британскиот „ Big Brother“, Кирк Норкрос, изјавил дека никогаш во живот не видел географска карта, па затоа не е ни чудно што незнае кој континент каде е и кои земји спаѓаат во него.

Погледнете „што знае“ Кирк кој има 29 години:

httpv://www.youtube.com/watch?v=IQfF-IMaJDA

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber