Овие модни фрикови никогаш нема да ги заборавите! :)))

9 јануари, 20120
1

За вкусовите никогаш не се дискутира, но за ова… Размислете уште еднаш, поради тоа што следуваат фотографиите кои ви ги подготвивме.

Некои ќе ве изненадат, некои ќе ве насмеат, но има и од оние кои ќе ве загрижат. За што ли размилувале овие луѓе, кога излегле надвор. Комбинации кои се незамиливи за нив се секојдневие. Не сакаме никого да осудуваме, напротив! Само сакаме да ги погледнете фотографиите кои ќе ви покаѓат какви луѓе постојат на нашата планета.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber