Најинтересни раскинувања на Facebook

9 февруари, 20120
0

Растурање на односите е во повеќето ситуации е болно, стресно и непријатно. Тоа не е темата во овој случај, односно темата е растурање на односите на непријатен начин на Фејсбук! Праќање пораки на груб јазик, љубомора, додека завршувањето на односот може да го види целиот свет или пак сите ваши пријатели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber