Најстариот хотел во Аспен

18 декември, 20120
aspen

Луксузниот хотел Џером во Аспен, кој неодамна го прослави својот 120-ти роденден, се наоѓа во самото срце на градот…

Покрај тоа што се наоѓа во центарот на Аспен, хотелот може да се пофали со луксузно сместување, изразено гостопримство и одлична услуга. Со повторното отворење во декември 2012, за време на ски сезоната, во хотелот нудат се што вие ќе посакате, па и повеќе од тоа: раскоѓно сместување, спа центар – светска класа, интересно мени… се она што го нуди услуга од 5 ѕвезди. Хотелот е познат по западниот шарм, стариот мебел, пространи соби како и познатиот “J.Bar” ресторан и “Library”(библиотека) бар. Гостите имаат пристап до хотелските удобности на отворено, како скијање, скијање за кучиња, летање со балон, панорамско разгледување на Аспен со скии и многу повеќе. И на крајот можеме само да кажеме дека недопрената природа и планинаските врвови во комбинација со хотелот Џером се сигурна гаранција за совршен зимски одмор.

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

NAJSTARIJI HOTEL U ASPENU

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit