Најубавата подземна железница се наоѓа во Шведска! :)))

10 јануари, 20120
dweoi

Подземната железница (метро) во главниот шведски град ќе ве воодушеви. Странците кои имале можност да влезат во неа со сигурност ја сметаат за најубавата во светот, а многумина ја споредуваат и со уметничка галерија.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber