Најубавата вила на светот!

6 април, 20120
welcome

Ви ја претставуваме Perivolas, најубавата вила на светот, која едноставно ќе ве плени со погледот и луксузот кој го нуди. Вилата се наоѓа во Санторини, Грција и му ја препорачуваме на секој кој е љубител на раскошот и лукзусот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma