Наследничка на Адријана Лима: Новиот ангел во долна облека ќе ви го одземе здивот!

24 март, 20120
108406-shanina-shaik

Поради тоа што голем број од манекенките кои се претставнички на куќата”Victoria’s Secret”, останаа бремени, нивните места без проблем ги пополнуваат нови лица…

Австралискиот модел Шанина Шеик е една од ѕвездите на модната куќа “Victoria’s Secret”, а овие денови таа навистина го привлече вниманието на себе.

Бидејќи многу Ангели заминаа на породилно, новите ѕвезди доаѓаат на нивното место и Шанина е дефинитивно една од нив. Многумина велат дека во ликот неверјатно потсетува на Адријана Лима, а ние би се согласиле со оваа изјава.

Во овој момент Шанина изгледа подобро од своите колешки кои на тоа можат прилично да и позавидат. Сексипилната австралијанка позирала во долна облека, а за својот изглед заслужува чиста десетка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi