Наташа Беквалац ги покажа цицињата!

8 мај, 20120
natasa-bekvalac-gradi

Пејачката на својот настап во Сплит. Носела многу смела комбинација – толку смела што ни покажа скоро СЕ!

Наташа Беквалац, минатата недела за прв пат настапила во Сплит. За оваа прилика избрала густан со шљокици и веројатно “заборавила” да облече градник.

Комбинацијата на светлината, нејзината позиција на сцената биле доволни за да се покажат нејзините голи гради. Мажите во првите редови уживале во глетката и постојано се обидувале да направат подобр кадар со своите телефони.

Се чини дека Натка нема намера да престане со провокации! Погледнете!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi