Не бил геј отсекогаш – Рики сакал да спие и со жени

23 март, 20120
news_23737

Многу жени сеуште страдаат поради признавањето на Рики Мартин дека е геј, но тој никогаш нема да ги заборави врските кои ги имал со нив.

Пејачот Рики Мартин, кој некогаш беше секс симбол, вели дека никогаш нема да престане да и се заблагодарува на жената која ги донесе близнаци Матео и Валентино на свет. Латинскоамериканецот ги скрши срцата на многу жени откако призна дека е хомосексуалец, пред три години ги доби близнаците со неговото момче Карлос Гонзалес, а му роди ги роди сурогат мајка.

За неа би го дал и својот живот, бидејќи им помогна на моите синови да дојдат на овој свет, изјави 40-годишниот Марин.

Во интервујот додаде: Спиев со многу жени, се заљубував и доживував преубави моменти. Имаше љубов и страст. Не жалам ниту за една од моите врски, сите тие ме научија на нешто ново.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/