Видео: Што падна во Русија?!

23 март, 20120
Видео: Што падна во Русија?!

Локалните жители на сибирското село Отрадненски тврдат дека овој непознат метален цилиндер паднал од небо, а руските експерти се обидуваат да дознаат што точно е тоа.

Погледнете што е тоа што падна во Русија:

httpv://www.youtube.com/watch?v=f-KJ5hPV7MU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/