На сопругата и ги отсекол брадавиците и ги проголтал!

23 март, 20120
6hoi

Јужна Кореја – откако жената побарала развод од сопругот, тој полудел, а под дејство на алкохол и ги отсекол брадавиците. За приказната да биде уште по сурова, потоа тој ги проголтал брадавиците.

Знаеме дека разводите се мачни, дека предходат разни караници,вербални, физички напади и слично, но за ваков бизарен инцидент не сме чуле. Овој брачен пар од Јужна Кореја се скарале откако жената му префрлила на мажот дека премногу пие и дека треба да се разведат.

Полицијата го уапсила 48 годишниот маж, а жената била однесена во болница.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/