Не дозволувајте Facebook да ви ја уништи врската :))

9 февруари, 20120
facebook

На секој од нас барем еднаш ни се случило да се скараме со партнерот/партнерката поради Facebook. Зошто си ја аднал таа? Што има таа да ти стиска лајк? Кој ти е оној што те тагнал? Зошто уште бившиот/бившата ти е во пријатели? Ситуациите се безбројни. Погледнете го ова видео во кое на хумористичен начин се прикажани караниците, кои треба да ги избегнете бидејќи сепак тоа е само социјална мрежа.


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber