Тинејџерка од Калифорнија, зависна од јадење пластика! :(((

9 февруари, 20120
Тинејџерка од Калифорнија, зависна од јадење пластика! :(((

Токму  кога помисливме дека веќе се сме виделе на интернетов, се појави девојчето од Калифорнија, кое во емисијата “My Strange Addiction”, откри дека е зависна од јадење пластика.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DKSGHvDpE1U

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma