Не сакам да се сликам за Playboy! Па да бе, она од тие “поштените” беше :)))

4 јануари, 20120
irina

Манекенката Ирина Шајк се соблече за списанието  “Esquire”, но за Хју хефнер не би…

Преубавата Русинка, вереница на вудбалерот Кристијан Роналдо, ја откри својата привлечност за престижниот магазин “Esquire”. Ирина открила дека никогаш не би се соблекла за “Playboy”.

“Ми подудија астрономска цифра минатата година, но јас не би се сликала за “Playboy”. Нема шанси! Имам премногу стил”, изјавила убавата бринета.

“Знам дека супермоделите како што се Наоми Кембел и Клаудија Шифер се соблекоа за Хефнер, но го направија тоа пред крајот на нивната кариера”.

Ирина додава дека, како поголемиот дел манекенки, во детството имала повеќе проблеми отколку бенефиции поради својот изглед.

“Постојано ме задеваа бидејќи сум темна, дека сум слаба и висока, а носам и високи потепетици…Мoмците не ме сакаа”, изјавила Ирина.

 

И вели Мујо на Фата: Слушам дека си се е..ла по цело село?

Фата: Е да бе, ама село од 30 куќи. :)))

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber