Неодоливиот Дејвид во новата реклама за Burger King :)))

6 април, 20120
DavidBeckhamSmoothie

Знаеме дека Дејвид Бекам е познат како опасен заводник, но своите заводнички вештини во рекламата за Burger King ги донесе до совршенство!

Во текот на убавата реклама за новиот и освежителен пијалок “smoothie”, Бекам со својот магичен шарм ги освојува сите кои ќе му се најдат на патот, така што ниту мажите ниту жените не можат да останат рамнодушни на неговиот сексапил.

Дејвид рекламира нискокалоричен производ, во овој случај, станува збор за банани и јагоди во замрзнат јогурт.

httpv://www.youtube.com/watch?v=z04x13m3Bfg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/