Шерон Стоун има нова професија….стана пица-мајстор :)))

6 април, 20120
news_24448

Американската актерка Шерон Стоун го искористи својот престојот во Рим за ги “засука“ ракавите и да научи од вистинските мајстори како се прави традиционална италијански пица.

Ѕвездата од филмот “Ниски страсти“,во Италија пристигна со синовите Квин (6 години) и Лердом (7 години) и не се двоумеше воопшто дали да замеси тесто и да испече пица која сама ја сервираше во ресторанот “Il Koralo”.

Како што  пренесоа италијанските медиуми, таму веднаш се најдоа многу папараци, кои ја фотографираа 54-годишната актерка со бела престилка и со капа на главата додека работеше во кујната.

Шерон Стоун за неколку дена траба да почне да го снима својот најнов филм, “Attachment” во режија на Тони Кеја.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma