Неверојатни графити од Bansky

1 април, 20120
2

Погледнете ги овие неверојатни графити, нацртани од англискиот графити уметник Роберт Банск, а познат под името Bansky. Браво за дечково!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi