Неверојатно кино на вода во Тајланд

31 март, 20120
2

Ова е Archipelago Cinema, кино кое беше специјално дизајнирано за филмскиот фестивал во Тајланд. Фестивалот се одржа од 9 до 12 март, и од сега натаму ќе се одржува еднаш годишно.

Последниот ден од овој фестивал се одржа на ова прекрасно кино, кое е дизајнирано од германскиот архитект Оле Шерен. Неверојатно!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris