Нијама – луксузно одмаралиште на Малдивите

25 јануари, 20120
Niyama Resort Maldives_BonjourLife.com1

Нијама е новата атракција за туристите на Малдивите. Со своите приватни вила-базени и ексклузивен ноќен клуб, како и подвижните ресторани, Нијама  е многу гостопримлива локација. Нијама нуди 4 вида на вили, кои вклучуваат и 24-часовна бања со сауна, батлер, чување на деца, повеќејазичен тим, доктор, бутици и WIFI низ целиот објект. Преубаво место!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber