Никогаш не сте го виделе во вакво издание Џорџ Клуни!!! :))))

27 март, 20120
main-george-clooney-cov-tm-mk

Откако беше ослободен од затвор, најголемиот холивудски заводник ужива во секој момент што го има. Сликите само го покажуваат тоа.

Џорџ Клуни одлучи да го искористи своето слободно време, па така отиде на одмор со својата девојка Стејси Кејблер и со неколку добри пријатели.

Клуни изгледа поопуштено од кога било. Неговата насмевка не се симна од лицето исто како што шишето не го “испушташе“ од рака.

Изгледа дека ужива во секој момент.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/