Џеј Ло е совршенство без мани: Ние не би сакале да тврдиме!!!!

27 март, 20120
jennifer-lopez-5-22-08

Откако е во врска со многу помлад маж, пејачката заборава на фактот дека папараците ја следат насекаде и дека треба повеќе да се грижи за својот стајлинг!

Џенифер Лопез, до пред извесен период ја гледавме во секси, заводливи и елегантни изданија, затоа ова нас не изненади.

За време на нејзината прошетка во Санта Моника папараците успеаа да ја фотографираат во удобни, памучни хеланки, патики, а малку гламур на својот изглед додаде со елекот со крзно и големите наочари за сонце.

Дали вам ви се допаѓа?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/