Никол се пофали со својот природен изглед! А без пешкирот уште поубава ќе беше:))))))

23 јануари, 20120
nicolescherzinger

Никол Шерцингер неодамна се врати од Мексико. Се чини дека одморот навистина и бил потребен, бидејќи изгледа одлично дури и кога не е во нејзиното вообичаено гламурозно издание. 33 – годишната пејачка објавила фотографија на Twitter, на неа нема шминка, а на себе има само бел пешкир. “Знае ли некој како да се снајде со овие крпи?”, објавила под фотографијата.

Покрај тоа што на Twitter се фали со својот секси изглед и еготичните одмори, пејачката се фрлила на работа на својата кариера. “Оваа година се се врти околу мојата музика”, изјавила Никол. Бурниот љубовен живот и ангажманот за “X Factor” ја изморија секси Никол, а по одморот овие денови таа е целосно посветена на новите работни победи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma