Никол Шерцингер не губи време, си најде замена на стариот дечко :))))

27 јануари, 20120
nicole

Само неколку месеци по прекинот на долгогодишната врска со возачот на Формула 1, пејачката Никол Шерцингер повторно сака.

Поп ѕвездата е уловена на аеродром во Лос Анџелес со мистериозен маж со кој очигледно е многу блиска.

Никол и непознатиот маж кон терминалот се движеле гушнати, а пејачката била многу опуштена, се смеела и разговарала со својот придружник.

Можно е мажот да е само нејзин пријател, но нивното заедничко појавување во јавноста предизвикало многу гласини, бидејќи ова е прв пат како убавата американка е видена со друг маж по прекинот на врската со Хамилтон.

Претходно овој месец, пријател близок на пејачката изјавил дека таа сеуште е заљубена во возачот на Формула 1 и дека се надева на помирување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma