Николина Пишек открила каде имала најлуд секс!

26 март, 20120
nikolinapisek

Одговорила енигматично, но изјавила дека конкурсот за најдобро место сеуште е отворен.

Николина Пишек почнала да ја води емисијата Red karpet, па за првенецот снислила тешки прашања…Најпрво во најавата на прилогот морала да го прочита со испревртен редослед на зборовите. Потоа следува кратко, но…точно интервју со време траење од 60 секунди.

Ја прашале која и е најдобра пријателка, но и тоа каде имала најлуд секс. Одговорила енигматично, но изјавила и дека конкурсот за најдобро место сеуште е отворен.

“Најлудиот секс го имав во соништата”, изјавила Николина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber