Мислевте дека е затегната: Изгледа дека задникот малце и се ”опуштил”!

26 март, 20120
madona

Иако важи за една од најзгодните жени која редовно тренира се чини дека ја стигнале годините. нејзиниот задник повеќе не е каков што беше, сепак малку се опуштила!

Со оглед на тоа дека за кралицата на поп музиката важи тоа дека таа не дозволува да се опушти, се прашуваме како ќе реагира кога ќе се погледне на оваа фотографија.

Веројатно веднаш ќе ги зголеми тренинзите и ќе започне со затегање.

Мадона долго им се спротивставуваше на годините но изгледа дека нејзиниот задник се предаде. иако мислевме дека е затегната еве доказ дека и таа не е совршена. А долго и беше…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi