Расправија помеѓу манекенката и пејачот: “Паднаа” тешки навреди и гаѓање со пециво

26 март, 20120
naslovna

Јавноста остана шокирана откако виде како Кејт Мос се однесуваше кон Енрике Иглезиас.

На забавата се сретнале, бидејќи манекенката била гостинка, а Иглезиас ги забавувал сите со својот глас.Тој одлучил да и ја испее нејзината омилена песна, а  тоа неа страшно ја разлутило.

Кејт упатила пцовки кон него, но Енрике се обидувал и понатаму да остане смирен , и на тоа и одговорил:

-Кејт Мос, Некогаш бев лудо заљубен во вас кога бев дете, биди добра.Имав и твој постер на ѕидот.

Кејт ова го сфатила како навреда и почна пејачот да го гаѓа со пециво и го полила со вода. Не престанала да се смее, и фрлала се што ќе и дојде при рака.Овој скандал ги шокираше сите присутни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma