НЛО над Аљаска

1 април, 20120
1a

Погледнете го ова видео во кое на снимка е фатен неидентификуван летечки објект и тоа пред само 3 дена, на 29 март 2012.


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/