Нова секси фотографија од бујната Коко Т! :)))

4 февруари, 20120
4343

Дека ѕвездите сами си се фалат со своите облини, повторно покажа и новата фотографија на Коко Т, која таа ја ставила на својот Твитер профил.

Поранешната Плејбој зајачица, со вистинско име Никол Остин, позната е по тоа дека ги објавува своите голи фотографии на Твитер, а со своите бујни гради и силиконски задник се фали кај стигне.

Бројот на нејзини обожаватели на Твитер ја надмина бројката од 500.000 луѓе, а по тој повод Коко напишала:

„Да се има пола милион обожаватели е сјајно. Фала што ме сакате… па и ако ме мразите и тоа е океј“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma