Нови пролетни идеи за маникир

31 март, 20120
8

Професионалните стилисти сакаат да експериментираат со различни стилови и нијанси во маникирот. Овој пат тие предлагаат еден навистина богат избор од најразлични идеи. Идеите во оваа статија се идеални како за долги, така и за кратки нокти. Еден од најактуелните елементи во новите стилови се дефинитивно лентите, малите ѕвездички, сјајни додатоци и цветни принтови. Погледнете ја оваа колекција и изберете го вистинскиот маникир за себе, во зависност од вашиот вкус и стил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/