Новиот хит на Shakira!!!

4 мај, 20120
shakira_novispot_625_352012

Пејачката Shakira, како и многу други светски познати поп пејачки, во почетокот на овој месец одлучи да го објави нејзиниот летен сингл, а во него се појави во малку поинакво издание, во однос на тоа како сме ние навикнати да ја гледаме.

Колумбиската пејачка во видеото скока низ собата облечена практично само во долна облека и тенка, проѕирна кошула додека потпевнува “I’m Addicted To You”. За време на некои сцени се појавува во када, во која лежи со мокра маица, но овие сцени не траат премногу долго туку во спотот доминирана нејзиниот препознатлив танц со колковите. Како сето тоа изгледа, можете да видите овде. 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=MntbN1DdEP0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi