Новиот пар во Холивуд: Шарлиз Терон и Кијану Ривс?!?!

20 април, 20120
NoviParKeanueCharlize

Популарните актери Шарлиз Терон и Кијану Ривс се добри пријатели со години, но сега се “шушка“ дека тоа пријателството убава русокоса би сакала да го префрли на едно ново ниво.

Извор близок до двојката изјави: “Тие веќе беа пријатели со бенефиции, а сега нивната врска прерасна во нешто подлабоко”.

Дури и ако оваа изјава не е вистина, јавноста е свесен дека овие двајца актери се навистина блиски, а Кијану е наводно и чест гостин кај убавата актерка и и помага околу нејзиниот син Џексон.

Дали е тоа новиот пар во Холивуд?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi