Објавена фотографија од синот на Џастин Бибер???

13 февруари, 20120
justin

Иако младиот пејач изјавил дека несака да се замара со гласините, туку ќе се фокусира на неговата кариера, девојката која тврди дека има дете со него, не се откажува…

Откако во средата во јавноста се појави веста дека светски познатиот пејач Џастин Бибер е татко на детето на джедна своја обожавателка, магазинот ”Star” прв ја објави фотографијата од Марија Јатер и нејзиниот син Тристан Антониј Маркус. Момчето има три месеци, а 20 годишната мајка тврди дека Бибер е татко на малото дете.

Сексот, според нејзините зборови, траел 30 секунди (???), а тоа за Џастин било прв пат. Ова е приказна која треба да добие судски епилог…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma