Објави фотографии од прстенот: Сега и веридбата?

1 декември, 20120
rihanna-hugs-chris-brown-in-new-instagram-pic

Популарната пејачка Ријана одлучила со обожавателите да ги сподели сите детали од својот живот на Твитер, а најновата фотографија покажува дијамантски прстен.

Откако на Твитер објавила неколку провокативни фотографии со бившиот, но и сегашниот дечко Крис Браун, убавата пејачка сега се одлучила за една која го покажала нејзинот задник, бројни тетоважи, но и дијамантски прстен за кој не открила од кого е.

Иако со фотографијата напишала само наслов’#dopedealers..t’, познато е дека Ријана под сличен наслов  ‘#dopedealer’ пред неколку дена објавила и фотографија од златен Ролекс часовник кој е идентичен на оној на Крис Браун, а кој од пејачката го добил како подарок!

Бројните обожаватели сега се прашуваат дали прстенот прикажан на најновата фотографија исто така е подарок од Крис и дали тоа значи дека двојката се вериле? Ако е ова вистина, сигурни сме дека Ријана наскоро ќе објави на – Твитер!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit