Од неа никогаш доста! Гради претекуваат на сите страни :)))

8 февруари, 20120
gradi

Облините се нејзин заштитен знак и не е важно дали е на црвениот тепих или во некоја лежерна варијанта, кога ќе се појави целото внимание е фокусирано на неа!

Може да се каже дека оваа убавица има две страни – едната ги иритира луѓето, а другата ги полудува.

Но, кој се грижи за иритирачката страна, кога Ким Кардашијан ќе прошета со хеланки и тесна маичка?

Не е комплетна, шминката ја заборавила дома, но сепак е неодолива!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber