Британка алкохоличарка си пие со синот кој има 11 години!

8 февруари, 20120
142846

Мајката изјавила дека таа и синот постојано пијат заедно и дека секој пат се расправаат.

Една 30 годишна британка признала на полицијата дека веќе со години се пијачи со својот син кој има 11 години. Таа била уапсена додека заедно со детето мртва пијана шетала по улица, а предходно се расправале за шише вотка пред една продавница.

Синот несакал да и го даде шишето, па затоа мајката купила лименка пиво и му понудила да се заменат. Мајката изјавила дека таа и детето постојано се заедно и заедно пијат. Мајката кога била уапсена имала два пати поголема количина на алкохол во крвта од дозволеното, а детето било итно префрлено во болница.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber