Министри гледале порно клипови на седница! Брукааа! :)))

8 февруари, 20120
Министри гледале порно клипови на седница! Брукааа! :)))

На парламентарната седница министрите на мобилен телефон гледале порно филм, а потоа поднеле оставка за да не ја срамат партијата.

Њу Делхи – три провинциски министри во Индија поднеле оставка оради обвинението дека за време на парламентарна седница гледале порно филмови, а тоа го забележале и камерите.

Една локална телевизија успеала да сними еден од министрите како на својот мобилен телефон гледа порно филмови.

httpv://www.youtube.com/watch?v=KE4K_QeNuRk

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma